Tule, liitu Enefit Solutionsi hooldusdivisjoni meeskonnaga!
KOLDEPOTTSEPP

Mina olen Jelena Danilova, Enefit Solutionsi juhatuse liige ning ootan oma meeskonnaga ühinema kogemustega koldepottseppa, kellel on ambitsioonikust tegeleda keeruliste tööde teostamisega tulekindlate materjalidega. Lisaks koldepottsepana peamisteks tööülesanneteks on müüritiste valmistamine. Sina oskad lahendada erinevaid olukordi ning tead, kuidas vältida võimalikke ohte, siis ootame Sind meie meeskonda!

Ootame Sind, kui:

  • Sina omad teadmisi tulekindlatest materjalidest, nõuetest nende kasutamise ja hoiustamise kohta
  • Sul on teadmised ja oskused surveseadmetel müüristööde teostamiseks
  • omad töökogemust vähemalt 1 aasta koldepottsepana


Omalt poolt pakume võimalust:

  • töötada kiiresti arenevas varahalduse valdkonnas, mis pakub õppimis-, eneseteostus- ja arenguvõimalusi ning hindab Sinu panust loomaks väärtust, mis mõjutab igat Eesti elanikku!
  • arendada igapäevaselt koos valdkonna kogenud tegijatega ja toetavas meeskonnas
  • ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Eesti Energias Sinust sõltub!

Töökoht asub Auveres ja Narvas.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamis- ja arendusspetsialist Janika Petrova telefonil +372 5770 3199 või aadressil janika.petrova@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d Eesti Energia kodulehe kaudu hiljemalt 25.10.2019.

Enefit Solutions AS pakub metallkonstruktsioonide, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana ja varahalduse teostajana laia valikut keskkonnasõbralikke konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika- ja tööstussektorile. Valmistame tooteid vastavalt kliendi soovidele ja nõuetele, projekteerides ise või töötades tellija jooniste alusel. Pakume terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse ja hoolduseni.