Tule, liitu Enefit Solutionsi hooldusdivisjoni meeskonnaga!
ELEKTER-JA GAASKEEVITAJA

Mina olen Jelena Danilova, Enefit Solutionsi juhatuse liige ning ootan oma meeskonnaga ühinema kogemustega elekter- ja gaaskeevitajat. Sinu töö sisuks on teras-ja metallkonstruktsioonide, ehitus- ja tehnoloogiatarindite keevitamine keerukates tingimistes vastavalt ekspluatatsiooni- ja ohutustehnika nõuetele. Kui Sina oskad lahendada erinevaid olukordi ning tead, kuidas vältida võimalikke ohte, siis ootame Sind meie meeskonda!

Ootame Sind, kui:

  • Sa omad elektri- ja gaaskeevitaja kutsetunnistust või/ja pädevustunnistust
  • Sul on tuletööde teostaja kehtiv tunnistus
  • omad töökogemust vähemalt 3 aastat keevitajana


Omalt poolt pakume võimalust:

  • töötada kiiresti arenevas varahalduse valdkonnas, mis pakub õppimis-, eneseteostus- ja arenguvõimalusi ning hindab Sinu panust loomaks väärtust, mis mõjutab igat Eesti elanikku!
  • arendada igapäevaselt koos valdkonna kogenud tegijatega ja toetavas meeskonnas
  • ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Eesti Energias Sinust sõltub!

Töökoht asub Auveres ja Narvas.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamis- ja arendusspetsialist Janika Petrova telefonil +372 5770 3199 või aadressil janika.petrova@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d Eesti Energia kodulehe kaudu hiljemalt 25.10.2019.

Enefit Solutions AS pakub metallkonstruktsioonide, energeetika- ja tööstusseadmete valmistajana ja varahalduse teostajana laia valikut keskkonnasõbralikke konkurentsivõimelisi tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika- ja tööstussektorile. Valmistame tooteid vastavalt kliendi soovidele ja nõuetele, projekteerides ise või töötades tellija jooniste alusel. Pakume terviklahendusi projekteerimisest kuni paigalduse ja hoolduseni.