Tule aita luua kaasaegset töökeskkonda ja ellu viia digitaliseerimist!
IT TOOTEOMANIK

- Omad kogemust personalivaldkonna tarkvaradega?
- Meeldib vastutada toote kogu elukaare eest?
- Oled kokku puutunud pilvetehnoloogiatega?


Mina olen Kristel Leisalu. Juhin Eesti Energia kesksete teenistuste digitaliseerimise äriliini. Minu meeskond aitab Eesti Energia sisekliendil leida viise oma töö efektiivsemaks muutmisel läbi digitaliseerimise võimaluste pakkumise. Selle kaudu toetame äritegevust tulemuse realiseerimisel.

Ootan oma meeskonnaga liituma personali IT tooteomanikku, kelle igapäevatööks on luua koos personaliteenistusega nende toodete strateegia, hallata ja viia ellu arendustegevuste plaan (backlog), tunda oma ning analoogseid tooteid turul, tagada erinevate osapooltega hea koostöö, lahendada ettetulevaid probleeme ning tagada toodete toimivus ehk vastutada toote kogu elukaare eest.

Miks tulla meile tööle?

  • Sul on võimalus arendada ja hallata Eesti Energia kui suurima tööandja personalivaldkonna IT tooteid nagu värbamine, tulemus- ja arengujuhtimine ning töösuhete haldus.
  • Saad kaasa rääkida ja juurutada kaasaegset pilvetehnoloogial põhinevat personali platvormi.
  • Sa töötad ühes meeskonnas oma ala tipptegijatega, kes toetavad Sinu professionaalset arengut.
  • Töötad kiiresti arenevas energeetikavaldkonnas, mis pakub õppimis-, eneseteostus- ja arenguvõimalusi ning hindab Sinu panust loomaks väärtust, mis mõjutab igat Eesti elanikku!

Ootame just Sind, kui:

  • oled kokku puutunud strateegiatööga, kliendi vajaduste väljaselgitamise ja toote elukaare planeerimise ning haldusega
  • omad teadmisi ja töökogemust personalihalduse IT süsteemidega (koolitus, värbamine, tasusüsteemid, töösuhete haldus)
  • mõistad andmebaasi ja rakenduse vahelisi seoseid
  • suhtled ja kirjutad eesti ning inglise keeles
  • Sulle meeldib mõista tervikpilti, suhelda erinevate osapooltega, leida probleemidele lahendusi ning oled avatud uutele tehnoloogiatele ja kontseptsioonidele
  • oled entusiastlik ja initsiatiivikas, positiivse ellusuhtumisega, samas kaalutlev ja süsteemne ning väärtustad meeskonnatööd

Kasuks tuleb eelnev töökogemus tooteomaniku, analüütiku või IT projektijuhi ametikohal.

Eesti Energias Sinust sõltub!

Töökoht asub Tallinnas

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamise ja järelkasvu spetsialist Karin Luukas e-maili teel karin.luukas@energia.ee .

Palun saada oma CV ja motivatsioonikiri CV-Online’i, CV Keskuse või meie kodulehe kaudu hiljemalt 25.09.2019.

Eesti Energia äri- ja infotehnoloogia teenistus seisab hea selle eest, et meie tegevust toetaksid parimad infotehnoloogilised lahendused. Arendame ja haldame Eesti ühe suurima ettevõtte IT-süsteeme selleks, et nende kasutamine oleks nii meie klientidele kui töötajatele võimalikult lihtne, mugav ja turvaline.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartnerile.