Tule anna oma panus rahvusvahelise energiaettevõtte arengusse!
ARENDUSSPETSIALIST

Tere! Olen Gerlyn Puhm ja juhin juhtimisaruandluse valdkonda finantsteenistuses. Meie meeskonna eesmärgiks on juhtimis- ja analüütilise aruandluse loomine kontserni äriüksuste jaoks, olles sealjuures nii nõustajaks ärijuhtidele kui partneriks meie IT osakondadele. Visualiseerimiseks ja analüüsiks kasutame Tableau tarkvara. Meie visioon on pakkuda ärijuhtidele otsuste tegemiseks õigeaegset ja kvaliteetset informatsiooni andmete näol. Ootan oma meeskonnaga liituma võimekat arendusspetsialisti.

Kas andmetega töötamine paneb Su silmad särama ning tunned end suurte andmemahtudega töötamisel mugavalt? Kas soovid osaleda kontserniülestes IT arendusprojektides?

Kui jah, siis ootame Sind oma meeskonda! Meie juures on Sul võimalus panna end proovile Eesti suurimas ettevõttes luues andmetest väärtust, viies aruandluse ja analüütika kontsernis uuele tasemele!

Sinu peamisteks ülesanneteks on ärianalüüsi teostus pakkumaks välja ärilist väärtust loovad andmestikud, andmepäringute tegemine vajalike andmete koondamiseks, ärinõuete kirjeldamine andmete automatiseerimiseks ning osalemine andmete automatiseerimises koostöös meie IT osakonnaga, juhtimis- ja analüütilise aruandluse loomine ja täiendamine Tableaus. Sul on võimalus teha koostööd kontserni erinevate äriüksuste tippspetsialistidega ning anda oma panus ärijuhtide otsustusprotsessi.

Tule meie meeskonda kui:

  • Sul on või oled omandamas kõrgharidust majanduse või reaalteaduste valdkonnas
  • oled uuendustele orienteeritud, proaktiivne ja kiire õppija
  • märkad detaile ja suudad neid siduda suure pildiga
  • suudad iseseisvalt otsida lahendusi erinevatele probleemidele
  • Sul on hea eneseväljendusoskus ning suhtled meeleldi erinevate meeskondadega
  • omad varasemat kokkupuudet mõne visualiseerimisvahendiga (nt Tableau, WebFocus, Qlickview, BO). Kasuks tuleb ka SQL päringute kirjutamise oskus

Meie juures saad tegutseda valdkonnas, mis areneb kiiresti ja pakub mitmeid eneseteostuse võimalusi koos oma ala tippudega.

Töökoht asub Tallinnas.

Eesti Energias Sinust sõltub!

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Gerlyn Puhm telefonil 52 69 209 või e-maili teel Gerlyn.Puhm@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja Eesti Energia kodulehe, CV-Online või CV Keskuse kaudu hiljemalt 23.08.2019.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele.