Liitu Eesti Energia agiilse transformatsiooniga!
IT MEESKONNA VABAD AMETIKOHAD

Aasta alguses alustasime agiilset transformatsiooni ja teeme sellega uut IT-d.

Eesti Energia 250+ liikmeline IT üksus seisab selle eest, et meie äri toetaksid parimad IT lahendused. Arendame ja haldame Eesti ühe suurima ettevõtte IT-süsteeme, et nende kasutamine oleks nii klientidele kui ka töötajatele lihtne, mugav ning turvaline. Energeetikasektor on kiiresti arenev ning Eesti Energia ambitsioonid seoses digitaliseerimise, uute turgude ja teenuste, kliendibaasi kasvu ning taastuvenergia osakaalu suurenemise taustal pakub palju põnevaid väljakutseid.

Meil saad tegeleda mitmete erinevate valdkondade, nagu energiamüük ja -kauplemine, targad võrgulahendused ja -teenused, varahaldus, taastuvenergia, tootmine jt, põnevate arendustega, mis mõjutavad meie klientide igapäevaelu nii Eestis kui teistel turgudel. Sul on võimalus anda isiklik panus energeetikasektori arengusse ning näha oma töö tulemusi.

Ootame oma meeskonda kogenud IT spetsialiste, sh:

  • Tarkvara arendajaid (Java, JavaScript, .NET)
  • Big Data insenere
  • QA spetsialiste
  • DevOps talente
  • Süsteemiadministraatoreid
  • Rakendusadministraatoreid
  • ...

Kui otsid vaheldusrikast tööd stabiilse tööandja juures ja uuestisündivas keskkonnas, siis kirjuta meie osakonnajuhatajale Andri Vanem e-maili teel Andri.Vanem@energia.ee juba täna.


Eesti Energias Sinust sõltub!

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab Andri Vanem e-maili teel Andri.Vanem@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d hiljemalt 31.10.2019.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda inimesi, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartneritele