Tule ja aita meie tööd ladusamalt teha!
ARENDUSPROJEKTIDE ASSISTENT

Eesti Energias arendatakse enam kui 200 erinevat projekti, mis mõjutavad kogu kontserni tulevikku. Arendusteenistusse on koondunud kontserni prioriteetsete arendusprojektide elluviimine. Project Management Office (PMO) seisab hea Eesti Energia arendusteenistuse projektijuhtimise põhimõtete, töövahendite ja projektide portfellihalduseks vajaliku ajakohase ja operatiivse info tagamise eest.

Sinu peamiseks tööülesandeks on:

  • arendusteenistust ja projektimeeskondi toetavate ülesannete täitmine – dokumentide ettevalmistamine ja vormistamine, koosolekute korraldamine, protokollimine, päringutele vastamine, info jagamine ja projektide aruandlus ning dokumentide haldamine elektroonses dokumendihaldussüsteemis;
  • projektmeeskondade toetamine projektijuhtimise töövahendite (MS Project ja Project Online) kasutamisel ja projektijuhtimise põhimõtete rakendamisel.

Ootame Sind, kui:

  • Sul on varasem kogemus assisteerivas rollis vähemalt paar aastat (kasuks tuleb eelnev töökogemus projekti assistendina või väiksemahulise projekti koordinaatorina);
  • Sind iseloomustab süsteemsus, korrektsus, püsivus ning oskus märgata detaile;
  • oled paindlik ja kiire kohanemisvõimega, initsiatiivikas, koostööle ja tulemusele orienteeritud hea suhtleja;
  • oled hea analüütilise mõtlemisega;
  • Sa suudad oskuslikult oma tööülesandeid planeerida;
  • oled kogenud MS Wordi, Exceli ja PowerPointi kasutaja (lisaväärtuseks on MS Project/Project Online’i kasutamise kogemus);
  • valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas ning suhtlustasemel vene keelt;
  • Sul on soovitavalt kõrgharidus.

Meie juures on Sul võimalus osaleda väga erinevates, põnevates ja strateegiliselt olulistes arendusprojektides. Sa töötad koos valdkonna parimate tegijatega ja saad ennast mitmekülgselt arendada. Sinu abiga luuakse väärtust, mis mõjutab iga Eesti elanikku.

Töökoht asub Tallinnas, Lelle 22.

Tahad teada rohkem?

Sinu küsimustele vastab värbamisprotsessi kohta värbamise-ja järelkasvuspetsialist Karin Luukas, e-maili teel karin.luukas@energia.ee.

Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja Eesti Energia kodulehe, CV-Online’i või CV Keskuse kaudu hiljemalt 24.06.2019.

Eesti Energia on rahvusvaheline energiafirma ning Eesti suurim ja hinnatuim tööandja. Meil leiavad rakendust valdkonna tipptegijad. Ootame oma meeskonda juhte ja spetsialiste, kelle soov on panustada oma energiat ühiste eesmärkide saavutamisesse, tuues kasu nii ettevõttele, kliendile kui ka koostööpartnerile.