Iseteenindus

Kontaktid

Eraklientide teenindus

777 1545

E-R 8-18

teenindus@energia.ee

Äriklientide teenindus

777 2020

E-R 9-17

arikliendid@energia.ee

Suurkliendihaldurid »

Elektrilevi rikketelefon

1343

E-P 24h

Enefit VOLTi tugi

777 3030

E-P 24h

info@enefitvolt.com

Priit Luts

Pressiesindaja

+372 52 33 014

priit.luts@energia.ee

Dajana Tiitsaar

Kommunikatsiooni ja turunduse direktor

dajana.tiitsaar@energia.ee

Kaarel Kuusk

Kommunikatsioonijuht

kaarel.kuusk@energia.ee

Jelena Derbneva

Suurenergeetika kommunikatsioonijuht

jelena.derbneva@energia.ee

Liis Veersalu

Taastuvenergia kommunikatsioonijuht

liis.veersalu@energia.ee

Lennart Komp

Arenduste kommunikatsioonijuht

lennart.komp@energia.ee

Lilian Eylandt

Klienditeenuste kommunikatsioonijuht

lilian.eylandt@energia.ee

Hando Sutter

Juhatuse esimees

hando.sutter@energia.ee

Andri Avila

Juhatuse liige, finantsdirektor

andri.avila@energia.ee

Raine Pajo

Juhatuse liige suurenergeetika valdkonnas

raine.pajo@energia.ee

Margus Vals

Juhatuse liige projektide, tehnoloogia ja uue äri valdkonnas

margus.vals@energia.ee

Agnes Roos

Juhatuse liige klienditeenuste ja äri- ja infotehnoloogia valdkonnas

agnes.roos@energia.ee

Andres Vainola

Enefit Kaevandused juhatuse esimees

andres.vainola@energia.ee

Mart Proos

Enefit Energiatootmine juhatuse esimees

mart.proos@energia.ee

Aavo Kärmas

Enefit Green AS juhatuse esimees

aavo.karmas@energia.ee

Kaarel Variksaar

Enefit Solutions AS juhatuse esimees

kaarel.variksaar@energia.ee

Eero Sirendi

Energiakaubanduse direktor

eero.sirendi@energia.ee

Tiina Drui

Töötajakogemuse direktor

tiina.drui@energia.ee

Ettevõtete kontaktid

Eesti Energia AS

Telefon: +372 46 52 222

E-post: info@energia.ee

Aadress: Lelle 22, 11318, Tallinn

Asukoht kaardil »

Registrikood: 10421629

KMKR: EE100366327

Eesti Energia AS
Energiakaubandus

E-post: enkbackoffice@energia.ee

Aadress: Lelle 22, 11318, Tallinn

Asukoht kaardil »

Enefit Läti - Enefit SIA

Telefon: +371 6778 0590

E-post: info@enefit.lv

Aadress: Vesetas 7, LV 1013, Riia

Asukoht kaardil »

Registrikood: 40003824046

KMKR: LV44103024234

Juhatuse esimees
Krists Mertens
krists.mertens@enefit.lv

Enefit Leedu - Enefit UAB

Telefon: +370 5 261 9141

E-post: info@enefit.lt

Aadress: Gedimino pr. 9, LT-01103, Vilnius

Asukoht kaardil »

Registrikood: 300649187

KMKR: LT100003539118

Juhatuse esimees
Vytenis Koryzna
vytenis.koryzna@enefit.lt

Enefit Poola – Enefit Sp. z o.o.

Telefon:+48 22 299 27 27

E-post: info@enefit.pl

Aadress: ul. Mokotowska 1, 00-640 Warszawa

Asukoht kaardil »

Registrikood: 0000639818

KMKR: PL5252678371

Tegevjuht
Maciej Kowalski
maciej.kowalski@enefit.pl

Enefit Rootsi - Enefit AB

Juhatuse esimees
Jonas Lindelöf
jonas.lindelof@enefit.se

Enefit Soome - Enefit OY

Telefon: +358 405 919 779

E-post: info@enefit.fi

Aadress: Lemminkäisenkatu 14-18 B, 20520 Turku

Asukoht kaardil »

Juhatuse esimees
Indrek Randveer
indrek.randveer@energia.ee

Enefit Solutions

Telefon: +372 7166 702

E-post: solutions@enefit.com

Aadress: Malmi 8, 41537, Jõhvi

Asukoht kaardil »

Registrikood: 10633284

Müügidirektor
Silver Kalve
silver.kalve@enefit.com

Telefon: +372 5656 8949

Narva Soojusvõrk AS

Telefon: +372 359 1250

E-post: narvasoojus@energia.ee

Aadress: Oru 2, 20203, Narva

Asukoht kaardil »

Registrikood: 10549419

KMKR: EE100366327

Elektrilevi

Telefon: +372 715 4230

E-post: elektrilevi@elektrilevi.ee

Aadress: Kadaka tee 63, 12915, Tallinn

Asukoht kaardil »

Registrikood: 11050857

KMKR: EE100366327

Kontaktid kliendile
Klienditelefon: 777 1545
Rikketelefon: 1343
info@elektrilevi.ee

Enefit Energiatootmine AS
elektrijaamad

Telefon: +372 46 67 222

E-post: tootmine@energia.ee

Aadress: Auvere küla, Narva-Jõesuu linn, 40107, Ida-Virumaa

Asukoht kaardil »

Registrikood: 10579981

Enefit Energiatootmine AS
õlitööstus

Telefon: +372 5866 8031

E-post: tootmine@energia.ee

Aadress: Auvere küla, Narva-Jõesuu linn, 40107, Ida-Virumaa

Asukoht kaardil »

Registrikood: 10579981

Õli müük: sales.shaleoil@energia.ee

Enefit Kaevandused AS

Telefon: +372 336 4801

E-post: kaevandused@energia.ee

Aadress: Jaama 10, 41533, Jõhvi

Asukoht kaardil »

Registrikood: 10032389

KMKR: EE100366327

Killistiku müük: +372 336 4801

Enefit Kaevandused AS
Estonia kaevandus

Telefon: +372 336 5324

E-post: estonia@energia.ee

Aadress: Väike-Pungerja, Alutaguse vald, 41324, Ida-Virumaa

Asukoht kaardil »

Enefit Kaevandused AS
Narva karjäär

Telefon:+372 336 5101

E-post: narva@energia.ee

Aadress: Mustanina küla, Narva-Jõesuu linn, 40111, Ida-Virumaa

Asukoht kaardil »

Enefit Kaevandused AS
logistika

Telefon: +372 336 4526

E-post: logistika@energia.ee

Aadress: Hobuseraua 19, 31027, Kohtla-Järve

Asukoht kaardil »

Enefit Green AS

Telefon: +372 5865 4999

E-post: info@enefitgreen.ee

Arvete E-post: enefitgreen@e-arvetekeskus.eu

Aadress: Lelle 22, 11318, Tallinn

Asukoht kaardil »

Registrikood: 11184032

KMKR: EE100366327

SIA Enefit Power & Heat Valka

Telefon:+371 22031110

Avariitelefon:+371 22032110

E-post: info@enefitgreen.ee

Aadress: Rujienas iela 5, LV-4701 Valka

Asukoht kaardil »

Registrikood: 44103024234

Enefit Outotec Technology

Telefon: +49 6171 2063 521

E-post: eot@enefit.com

Koduleht: www.enefit.com/eot

Registrikood: 10032389

KMKR: EE101324614

CEO: Tarvi Thomberg
E-post: tarvi.thomberg@energia.ee
+372 5174421

Jordan Oil Shale Energy Co

E-post: jose@enefit.com

Koduleht: www.enefit.jo

CEO: Tobias Henrik Andersen
E-post: tobias.henrik.andersen@energia.ee
+372 46 52 266

Seotud teemad

Ettevõttest

Loome uudseid ja keskkonnasõbralikke energialahendusi

Vaatan lähemalt

Juhtimine ja struktuur

Meil on ambitsioon olla suunajuhiks

Vaatan lähemalt

Aastaaruanne

Kuidas meil 2019. aastal ambitsiooni poole pürgimisel läks, vaata lähemalt aastaaruandest

Vaatan lähemalt

Suurkliendihaldurid

Andi Lember

Suurkliendiosakonna juht

andi.lember@energia.ee

Viktoria Koit

Suurkliendihaldur

viktoria.koit@energia.ee

Lembit Truza

Suurkliendihaldur

lembit.truza@energia.ee

Kaili Allik

Suurkliendihaldur

kaili.allik@energia.ee

Janek Suvinõmm

Suurkliendihaldur

janek.suvinomm@energia.ee

Aleksandra Šabli

Müügihaldur

aleksandra.sabli@energia.ee

Tarvo Peensalu

Müügihaldur

tarvo.peensalu@energia.ee