Iseteenindus

Soojuspumbad

Säästlik ja mugav küttelahendus

Õhksoojuspump

Lihtne ja soodne valik toetavaks kütteks

Loen lähemalt

Õhk-vesi soojuspump

Ökonoomne kodusoojus ja tarbevesi

Loen lähemalt

Konditsioneer

Säästlikud jahutusseadmed meeldivaks sisekliimaks

Loen lähemalt

Kas sinu soojuspump vajab hooldust?

Täida hooldusvorm

Kuidas soovid kodu kütta?

1/2

Edasi

Soojuslahenduse hooldusvorm

Parimaks tööks ja tootjapoolseks viie aastaseks garantiiks vajab Enefit klientide ostetud soojuspump igal aastal korrapärast hooldust meie partnerite juures. Hooldamata seadetele kehtib tavapärane 2-aastane garantii vastavalt Tarbijakaitse seadustele. Hooldusaja broneerimiseks täida palun allolevad lüngad ning meie volitatud partner võtab teiega ühendust.

Nimi on kohustuslik
Perekonnanimi on kohustuslik
E-post on kohustuslik
Telefon on kohustuslik
Kuupäev on kohustuslik
Aadress on kohustuslik

Kõik garantiitingimused leiad siit »
Õhk-vesi soojuspumba hinnakirja leiad siit »
Õhk-õhk soojuspumba hinnakirja leiad siit »

Video vaatamiseks on vajalikud turunduslikud küpsised. Küpsiste õiguseid saad muuta küpsiste seadete all. Videot saad vaadata ka Youtube'i keskkonnas.

Miks valida soojuspump?

 • Kohene sääst
  Võrreldes elektriküttega võimalik kokku hoida kuni 80%
 • Ohutu ja mugav
  Unusta küttepuud, suits, korstnad ja tuhk, soojus tuleb ühe nupuvajutusega
 • Soodne ja kiire kasutuselevõtt
  Paigaldus võtab keskmiselt aega vaid 1-2 päeva
 • Keskkonnasäästlik kütteviis
  Soojuspump on väga energiasäästlik ja seega loodussõbralik valik, kuna aitab vähendada sinu keskkonnajalajälge
 • Talvel kodu soojaks ja suvel jahedaks 100% murevabalt

  Mugavamaks kasutamiseks saad meilt valiku õhk-õhk ja õhk-vesisoojuspumpasid täisteenusena, mille puhul on kõik seadmega seonduvad kulud kuutasu sees. Valikut ja tingimusi näed vastavate kategooriate soojuspumpade lehtedel.

  Viis sammu sooja ja keskkonnasõbraliku koduni

  Tutvu meie näidislahendustega

  Küsi personaalset pakkumist

  Leiame koostöös sulle parima lahenduse

  Kiire ja korrektne paigaldus

  Väiksemad küttekulud ja keskkonnajalajälg ning vähem muret kodu kütmisel

  Valikus on tuntud kaubamärkide soojuspumbad

  Elektrolux
  Samsung
  Panasonic

  Miks valida Enefit?

  Väga lai tootevalik

  Pakume üle 100 erineva mudeli soojuspumpasid, mille hulgast leiame just sulle sobivaima.

  Usaldusväärne partner

  Oleme energiaturul tegutsenud 80 aastat ning oleme sinuga ka aastate möödudes. Meie pikaajalise kogemusega müügiinsenerid on soojuspumpade osas nõustanud ligi 10 000 inimest. Nõustame riiklike toetusmeetmete taotlemise osas.

  Kindel kvaliteet

  Meie valikus on teadlikult valitud põhjamaisesse kliimasse sobivad tuntud ja kvaliteetsed kaubamärgid ning paigalduse eest hoolitsevad aastate pikkuse kogemusega spetsialistid.

  Muretu

  Tagame ladusa valiku ja paigaldusprotsessi ning pakume ka korralisi hooldusi. Õhksoojuspumba või õhk-vesi soojuspumba saad soetada ka kuumaksepõhise täisteenusega, mis tagab 100% murevaba küttelahenduse.

  Terviklahendus

  Meilt saad lisaks 100% taastuvenergial põhineva börsihinnaga elektripaketi 50% soodsama marginaaliga ja ilma kuutasuta. Nii astud suure sammu oma keskkonnajalajälje vähendamise suunas.

  Kliendid kiidavad

  Kõige enam meeldis mulle, et alati anti kiiret tagasisidet ja arvestati erisoovidega soojuspumba paigaldamisel. Valiku tegi lihtsaks saabunud näidispakkumine, kus oli tehtud analüüs elektritarbimise kohta ja selgitatud, miks pakkumine võiks meile sobida. Kindlasti sai otsustavaks ka asjaolu, et pakkumine sisaldas terviklahendust, alustades tootest kuni paigalduse ja finantseerimiseni välja. Soovitaksin Enefiti, sest kogu asjaajamine oli meeldiv ja mugav. Kõigile tekkinud küsimustele saime selged ja kiired vastused.

  Margit

  Valis õhk-vesi soojuspumba

  Enefitiga olin väga rahul kohe algusest peale. Tegemist oli väga sõbralike ja rõõmsameelsete töötajatega. Ka tööde teostajad, paigaldajad, olid väga lahked ja sõbralikud - seletasid mulle kogu aeg kõike ja tegutsesid kiirelt ja asjalikult. Olin eelnevalt pöördunud kahe erineva firma poole sooviga paigaldada soojuspump, kellest ühe firma esindajad käisid ka kohapeal ja vaatasid kõik üle, kuid nendega edasi minna ei saanud, sest nad ei teinud elektritöid. Eesti Energiast sain kohe kõik tööd ühe korraga ja soodsama hinnaga. Soovitan Eesti Energiat kõigile ja olengi seda juba teinud. Annan kindlasti 10 punkti!

  Ellen

  Valis kaks õhk-õhk soojuspumpa

  Enefitilt soojuspumba tellimisel jättis hea mulje kogu protsessi lihtsus pakkumisest kuni paigalduseni. Olid viisakad ja asjatundlikud. Väga hea mulje jätsid ka seadmete paigaldajad - korrektsed ja täpsed. Kohapealne esimene koolitus samuti meeldiv ja piisavalt informatiivne. Soovitan meeleldi asjast huvitatutel kaaluda soojuspumba müüja ja paigaldajana Enefiti.

  Toomas

  Valis õhk-vesi soojuspumba

  Soojuspumbad järelmaksuga

  Soojuspumbad järelmaksuga

  Energiasäästliku soojuspumba ost ja paigaldus võib sageli nõuda esialgset suuremat investeeringut. Selleks, et keskkonnasõbralik kodusoe tuleks lihtsamalt, võimaldame tööde ja teenuste eest tasumist paindlikult järelmaksuga.

  Järelmaksust lähemalt

  Liitu roheteekonnaga!

  Igaühe harjumustel on mõju, et jõuaksime puhtamasse tulevikku. Roheteekonnal olemine tähendab järkjärgulist üleminekut rohelisele elektrile. Kui lased rohelise energia oma ellu, vähendad süsihappegaasi õhku paiskumist ja oma keskkonnajalajälge.

  Tutvun võimalustega

  Seotud teemad

  Elektrileping ja paketid

  Vali omale sobiv elektripakett

  Elektripakettide valik

  Elektritööd

  Oleme abiks suuremate ja väiksemate elektritöödega

  Elektritöödest

  Soojuspumba valimine ja paigaldamine

  5 küsimust ja lihtsat vastust

  Loen lähemalt