Kindel pakett

Kindla paketiga saab elektrihinna fikseerida 6 kuni 36 kuuks – sel perioodil on igal kuul elektri kilovatt-tunni hind arvel sama. Kindla paketiga on kõige lihtsam oma elektrikulusid planeerida ja kontrolli all hoida. Elektribörsi hinnakõikumised kindla paketi puhul elektriarvet ei mõjuta ning kokkulepitud hind lepinguperioodil ei muutu.

Hinnatüübid »

Kombineeritud pakett

Kombineeritud paketiga saab fikseeritud hinna kindlustada poolele tarbitud elektrienergiast ning saada mõõdukalt osa elektribörsi soodushinnaga perioodidest, tasakaalustades sellega kallima hinnaga perioode. Selles paketis jagame kliendi tarbitud elektrikoguse pooleks. Ühe poole tarbimise eest tuleb tasuda lepingus kokkulepitud elektri kilovatt-tunni hinda, mis on sama kogu perioodi jooksul. Ülejäänud kogusele kehtib muutuv hind, mis sõltub börsihinnast, millele lisandub marginaal.

Börsihinnad »
Hinnatüübid »

Muutuv pakett

Muutuva paketiga on kliendil võimalik saada kasu elektribörsi soodushinnaga perioodidest, kuid samas peab olema valmis ka kallimateks hinnaperioodideks. Muutuvas paketis sõltub elektrihind täielikult elektri börsihinnast. Elektrilepingus lepime kokku müügimarginaali, mis lisandub börsihinnale. Kui marginaal peaks lepingu kehtivuse ajal muutuma, teavitame sellest 30 päeva ette. Börsipaketis on elektrihind turuhind ning sellest tulenevalt see ka muutub pidevalt.

Börsihinnad »
Hinnatüübid »

Sobiva paketi valimiseks sisene e-teenindusse ja vaata personaalset pakkumist, mis on koostatud Sinu senise elektritarbimise põhjal.

Näita poolehoidu rohelisele mõtteviisile – vali Roheline Energia

Eesti Energiaga elektrilepingut sõlmides on võimalik valida tavalise ja Rohelise Energia vahel. Rohelise Energia puhul tagame, et tarbite elektrit, mis on toodetud 100% taastuvatest energiaallikatest. Muul juhul ostate elektrit, mis on toodetud erinevatest energiaallikatest: põlevkivist, biokütusest, prügist, tuulest või veest.

Elektritooted suurärikliendile

Loe lähemalt »

Elektrituru toimimine

Loe lähemalt »