Võrdne
Võrdne
Kindel
Kindel
Muutuv
Muutuv
Hinna kujunemine

Elektrihind valitud lepinguperioodil ei muutu ja 12 kuu tarbimise baasil on välja arvutatud võrdsed maksed, millega saad elektrikulud aasta peale võrdselt ära jaotada.

Oluline info paketi kohta »

Kindla paketiga on elektri hind fikseeritud ning valitud lepinguperioodil ei muutu. Elektrihind sõltub perioodi pikkusest. Pikem periood on enamasti veidi soodsam ja muretum. Muutuvas paketis sõltub elektrihind täielikult börsihinnast ning muutub tunnipõhiselt paljude erinevate tegurite koosmõjul.
Hind koosneb

100% fikseeritud hind + kuutasu

100% fikseeritud hind

Hinnatüübid »

100% börsihind + marginaal, kuutasu

Börsihinnad »
Hinnatüübid »

Lisaks Tasuta kaasa 1500€ elektriseadmete ja 100€ elektririkke kindlustus Pikim lepinguperiood fikseeritud hinnaga Eesti Energia äpp tarbimise juhtimiseks
Lepinguperiood 12 või 24 kuud 6, 12, 24 või 36 kuud Tähtajatu
Sobib Sulle, kui… tahad nii suvel kui ka talvel ühesuguseid elektriarveid ning pead oluliseks kindlustusega kaasnevat südamerahu. Sinu jaoks on elektrikulud koduses eelarves olulise tähtsusega ning soovid hinnatõusu riske maandada. soovid ise oma tarbimist juhtida, jälgida, millal on turul kallimad ja odavamad hinnad ning kujundada oma tarbimise selle järgi.
Kõigi pakettidega võimalik valida lisaks ka Roheline Energia. Aitame koos hoida loodust ja säilitada puhta keskkonna tulevastele põlvedele!
Võrdne
Võrdne

Hinna kujunemine: Elektrihind valitud lepinguperioodil ei muutu ja 12 kuu tarbimise baasil on välja arvutatud võrdsed maksed, millega saad elektrikulud aasta peale võrdselt ära jaotada.

Hind koosneb: 100% fikseeritud hind + kuutasu

Lisaks: Tasuta kaasa 1500€ elektriseadmete ja 100€ elektririkke kindlustus

Lepinguperiood: 12 või 24 kuud

Sobib Sulle, kui tahad nii suvel kui ka talvel ühesuguseid elektriarveid ning pead oluliseks kindlustusega kaasnevat südamerahu.

Kindel
Kindel

Hinna kujunemine: Kindla paketiga on elektri hind fikseeritud ning valitud lepinguperioodil ei muutu. Elektrihind sõltub perioodi pikkusest. Pikem periood on enamasti veidi soodsam ja muretum.

Hind koosneb: 100% fikseeritud hind

Hinnatüübid »

Lisaks: Pikim lepinguperiood fikseeritud hinnaga

Lepinguperiood: 6, 12, 24 või 36 kuud

Sobib Sulle, kui Sinu jaoks on elektrikulud koduses eelarves olulise tähtsusega ning soovid hinnatõusu riske maandada.

Muutuv
Muutuv

Hinna kujunemine: Muutuvas paketis sõltub elektrihind täielikult börsihinnast ning muutub tunnipõhiselt paljude erinevate tegurite koosmõjul.

Hind koosneb: 100% börsihind + marginaal, kuutasu

Börsihinnad »
Hinnatüübid »

Lisaks: Eesti Energia äpp tarbimise juhtimiseks

Lepinguperiood: Tähtajatu

Sobib Sulle, kui soovid ise oma tarbimist juhtida, jälgida, millal on turul kallimad ja odavamad hinnad ning kujundada oma tarbimise selle järgi.

Kõigi pakettidega võimalik valida lisaks ka Roheline Energia

Kuidas sõlmida elektrilepingut

Vaata meie samm-sammulist juhendit, milliseid tegevusi tuleb teha, et saaksid Eesti Energiaga elektrilepingu sõlmida.

Roheline energia

Loen lähemalt »

Elektrituru toimimine

Loen lähemalt »