Võrdne pakett

Võrdses paketis on Sinu elektrihind fikseeritud ja elektriarve iga kuu sama summa. Võrdse makse suuruse arvutame personaalselt Sulle, võttes arvesse Sinu kaheteistkümne kuu tarbimisprognoosi. Elektrilevi võrguteenuse kliendile sisalduvad igakuises makses ka võrgutasu ja riiklikud maksud. Paketiga liitudes saad tasuta kaasa ka elektriseadmete ja -rikke kindlustuse.

Pakett sobib Sulle, kui tahad nii suvel kui ka talvel ühesuguseid elektriarveid ning pead oluliseks kindlustusega kaasnevat südamerahu.

Kindel pakett

Kindla paketiga saad elektri hinna fikseerida 6 kuni 36 kuuks – nõnda tead, et sel perioodil on igal kuul elektri kilovatt-tunni hind Sinu arvel sama. Kindel pakett tagab, et elektribörsi hinnakõikumised elektriarvet ei mõjuta ning kokkulepitud hind lepinguperioodil ei muutu.

Pakett sobib Sulle, kui Sinu jaoks on elektrikulud koduses eelarves olulise tähtsusega ning soovid hinnatõusu riske maandada.

Muutuv pakett

Muutuvas paketis sõltub elektri hind täielikult börsihinnast. Elektri hind muutub börsil tunnipõhiselt paljude erinevate tegurite koosmõjul. Valides börsihinnaga paketi, on Sul võimalik saada kasu soodsama hinnaga perioodidest, kuid samas pead olema valmis ka kallimateks hinnaperioodideks.

Pakett sobib Sulle, kui soovid ja saad ajastada oma elektritarbimist soodsama hinnaga tundidele. Järgmise päeva elektri börsihindu saavad Eesti Energia kliendid mugavalt jälgida meie mobiiliäpist.

Eesti Energia mobiiliäpp

Sinu tarbimisinfo, elektrileping, arveinfo ja Eesti Energia kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad, lisaks saad mobiilis lihtsalt ja mugavalt elektrinäite teatada. Äppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid.

Leping Eesti Energiaga pakub häid üllatusi

Pakume oma klientidele aasta läbi erinevaid soodustingimusi meie heade partnerite toodetele ja teenustele. Pakkumised kehtivad kõigile Eesti Energia lepingulistele kodu- ja äriklientidele.


Elektritööd

Meilt saad tellida väiksemaid või suuremaid elektritöid. Pakume ka elektrisüsteemide hooldust ja käidukorraldusteenust, kontrollmõõtmist ja auditit.

Taastuv­energia

Loen lähemalt »