Eesti – tuleviku musternäidis

Suursuguse tähtpäeva auks pakume kõigile liitujaile veebruari lõpuni Rohelise Energia lepingut tavaenergia hinnaga.

Sõlmin elektrilepingu Sõlmin elektrilepingu

Eesti Energia mobiiliäpp uuenes

Nüüd ka ärikliendile

Loe lähemalt

Ole elektri- ja gaasiturul toimuvaga kursis!

Kuidas liigub elektri hind? Mis mõjutab gaasihinna kujunemist? Mis on olulisemad uudised energiaturgudel? Vastused leiad igakuisest Eesti Energia energiaturu analüüsist.

Telli turuülevaade

Vajad elektrisüsteemi ehitust, parandust või kontrolli?

Eesti Energia spetsialistid aitavad Sind erinevate elektritöödega.

Loe lähemalt

Sõlmi elektrileping Eesti Energiaga

Eesti Energia kliendina saad juhtida oma tarbimist nutikalt mobiiliäpi abil ning kasutada soodsaid pakkumisi meie partneritelt.

Sõlmin elektrilepingu Sõlmin elektrilepingu
Head kliendid! Seoses Eesti Vabariigi iseseisvuspäevaga on meie klienditeeninduse infotelefon 23.02 avatud 8.00-15.00. Head Eesti pidupäeva tähistamist!

Oleme Eesti üks suuremaid taastuvenergia tootjaid

Toodame elektrienergiat tuulest, veest, päikesest, biomassist, aga ka olmeprügist, mida töötleme energiaks prügilatesse ladestamise asemel. Taastuvate energiaallikate kasutamine hoiab Eestimaa loodust.

Viimased uudised

Ootame ideid

Sul on idee, kuidas muuta energiatööstuse tulevikku? Otsime nutikaid ideid, mida koostöös ellu viia. Saada meil aadressile ideed@energia.ee ja kujundame ühiselt Eesti energeetika tulevikku!

Eesti Energia mobiiliäpp

Sinu tarbimisinfo, elektrileping, arveinfo ja Eesti Energia kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad, lisaks saad mobiilis lihtsalt ja mugavalt elektrinäite teatada. Äppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid.

Ühiskondlik tegevus

Meie tegevus avaldab olulist mõju kohalikule elule. Arvestame kõiki oma töid tehes klientide, töötajate ja teiste huvigruppidega, samuti loodus- ja inimkeskkonnaga.

Ettevõttest

Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Pakume energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Meie unikaalsed põlevkivi töötlemise teadmised ja tehnoloogia on hinnas kogu maailmas.

Efektiivsem ja keskkonnasäästlikum energiatootmine kui kunagi varem

Nii põlevkivi kaevandamises kui sellest energia tootmisel rakendame üha efektiivsemaid ja keskkonnasäästlikumaid tehnoloogiaid. Põlevkivi kõrval kasutame energia tootmiseks aina enam alternatiivseid, sh taastuvaid energiaallikaid.