Uus Võrdne pakett planeerib kõik sinu elektriarved aasta lõikes mõnusalt võrdseks.

Lisaks koduste elektriseadmete ja elektririkke kindlustus

Liitu kohe Liitu kohe Tutvun lähemalt

Tule äppi!

Eesti Energia mobiiliäpp aitab Sul säästa raha.

Vajad elektrisüsteemi ehitust, parandust või kontrolli?

Eesti Energia spetsialistid aitavad Sind erinevate elektritöödega.

Loe lähemalt

Oleme Eesti üks suuremaid taastuvenergia tootjaid

Toodame elektrienergiat tuulest, veest, päikesest, biomassist, aga ka olmeprügist, mida töötleme energiaks prügilatesse ladestamise asemel. Taastuvate energiaallikate kasutamine hoiab Eestimaa loodust.

Viimased uudised

Ootame ideid

Sul on idee, kuidas muuta energiatööstuse tulevikku? Otsime nutikaid ideid, mida koostöös ellu viia. Saada meil aadressile ideed@energia.ee ja kujundame ühiselt Eesti energeetika tulevikku!

Eesti Energia mobiiliäpp

Sinu tarbimisinfo, elektrileping, arveinfo ja Eesti Energia kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad, lisaks saad mobiilis lihtsalt ja mugavalt elektrinäite teatada. Äppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid.

Ühiskondlik tegevus

Meie tegevus avaldab olulist mõju kohalikule elule. Arvestame kõiki oma töid tehes klientide, töötajate ja teiste huvigruppidega, samuti loodus- ja inimkeskkonnaga.

Ettevõttest

Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Pakume energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Meie unikaalsed põlevkivi töötlemise teadmised ja tehnoloogia on hinnas kogu maailmas.

Efektiivsem ja keskkonnasäästlikum energiatootmine kui kunagi varem

Nii põlevkivi kaevandamises kui sellest energia tootmisel rakendame üha efektiivsemaid ja keskkonnasäästlikumaid tehnoloogiaid. Põlevkivi kõrval kasutame energia tootmiseks aina enam alternatiivseid, sh taastuvaid energiaallikaid.