Avaleht  »  Ava » 
Elekter »
Kogu vajalik info elektrienergia ostmise kohta alates elektripakettidest kuni ülevaateni elektrituru toimimisest. Kõiki toiminguid elektrilepingu sõlmimiseks ja muutmiseks saate teha lihtsalt ja kiirelt siinsamas meie e-teeninduses.
Energiasääst »
Kasulikud nõuanded, kuidas säästa energiat oma kodus ning lihtsad küsimustikud oma teadmiste täiendamiseks ja oma tarbimisharjumuste hindamiseks.
Elektritööd »
Vajalik info erinevate elektritööde ja nende tellimise kohta. Aitame kõiki töid teha ohutult ning anname kaheaastase garantii. Tööde tellimiseks ei ole vaja eelteadmisi elektrivaldkonnast, kirjeldage meile lihtsalt oma soov.

Uudised

Alates 15. septembrist muutuvad tüüptingimused

Septembri keskpaigas viime tüüptingimustesse muudatused, et viia viivisemäärad vastavusse Riigikohtu otsusega, lisada tingimustesse tasulise võlamenetluse info ning korrigeerida tüüptingimuste terminoloogiat. Seniste ja uute tüüptingimustega saab tutvuda siin »

Eesti Energia mobiiliäpp: säästuvõimalus Sinu taskus

Rohkem kui pool eestimaalastest kasutab täna igapäevaselt nutitelefoni. Kas ka Sina kuulud nende hulka? Kui nii, siis uuri lähemalt, kuidas saad oma elektriasju mugavalt nutitelefonis korraldada. Täna korraldab juba ligi 30 000 Eesti Energia klienti oma elektriasju mobiiliäpis. 5 põhjust, miks on äpp Sulle kasulik »

Septembrist kehtib OÜ Pogi klientide toasoojale uus müügihind

Alates 1. septembrist hakkab OÜ Pogi kaugkütte piirkonna klientidele kehtima uus müügihind, milleks on 47,16 €/MWh pluss käibemaks. Jätkuvalt on see Eesti üks madalamaid ja samas stabiilsemaid toasooja hindasid. OÜ Pogi uue piirhinna kinnitas Konkurentsiamet 14. juulil. Tutvuge lähemalt »

Veel meie internetikeskkonnas

Blogi: Nutika elektritarbija valem: tark planeerimine

Taavi Pungas, Eesti Energia elektritoodete ja portfelli üksuse juht
Nii nagu tunneme üha rohkem huvi oma tervisenäitajate, päevas käidud sammude ja tarbitud kalorite vastu, nii on tõusnud tarbijate seas huvi ka oma elektritarbimise näitajate ja võimaluste vastu oma energiakulusid vähendada. Edasi »
Pressiteated Eesti Energia uudiste RSS voog