Avaleht  » 

Uue kodu või suvila ehitamise elektritööd planeerige juba täna!

Kui kavandate uue kodu või suvila ehitamist, vajate kindlasti ka elektriprojekti ja hästi korraldatud elektritööde graafikut. Hoolikalt läbi mõeldud elektriprojekt on eelduseks mugava ja ohutu elektrisüsteemi ehitamisele ja hädavajalik uue kodu või suvila kasutuselevõtu loa saamiseks. Varakult planeeritud elektritööde graafik aitab õiges järjekorras töid teha ja elektriprojekti edukalt ellu viia.

Elektriprojekti ja -tööde tellimine meilt on väga lihtne, selleks ei ole vaja elektrialaseid eelteadmisi. Kirjeldage vaid oma soove, täites meie e-teeninduses tellimuse vorm.

Elektritööd

Elektriprojekti ja -tööde tellimine meilt on väga lihtne

Käiduteenus

Tellijale tasuta energiamärgis!

Energiaprofiil

Energiaprofiil annab Teile kasullike vihjeid

Elektrileping

Fikseerige elektrikulud osaliselt või täielikult

Korralised hooldustööd põhjustavad katkestusi e-teeninduse töös

Seoses e-teeninduse plaaniliste hooldustöödega esineb 23. aprillil ajavahemikus 20.00 - 01.00 häireid Eesti Energia e-teeninduse töös.

Palume vabandust võimalike ebamugavuste pärast ja loodame mõistvale suhtumisele!

Kontrolli oma teadmisi prügi sorteerimisest!

Iru elektrijaamas näeme iga päev, et eestimaalased ei ole just kõige pühendunumad prügi sorteerijad. Suure osa põletusjaama saabuvast prügist moodustavad jäätmed, mida tuleks liigiti koguda ja ümbertöötlemisse suunata. Nüüd on teil võimalus testida ka oma teadmisi prügi sorteerimisest lohistades prügi õigesse kasti.
Testin teadmisi prügi sorteerimisest »

Eesti põlevkivienergeetika tähistab käesoleval aastal mitut juubelit

Eesti põlevkivienergeetika ja põlevkivist elektri tootmise jaoks on tänavune aasta juubeliaasta. Eesti Energia peab oma 75. sünnipäeva ning samas möödub 65 aastat meie elektri tootmise algusest. Juubeleid tähistavad ka Eesti ja maailma suurimad põlevkivielektrijaamad: Balti elektrijaam saab sel aastal 55. aastaseks ja Eesti elektrijaam tähistab 45 aasta möödumist ettevõtte sünnist. Lisaks tähistavad sel aastal juubeleid ka Eesti Energia Tehnoloogiatööstus (55), Eesti Energia Tehnoloogiatööstuse testimiskeskus (50) ja Eesti Energia Kaevanduste logistikaettevõte (65).
Tutvun juubeliaasta infoga »

Veel meie internetikeskkonnas

Blogi: Mis on meie rahvuslik rikkus tegelikult väärt?

Margus Vals, Eesti Energia strateegiadirektor
Põlevkivitööstus paikneb Tallinnast kõigest 150 kilomeetri kaugusel. Ometi on vähesed eestimaalased näinud seda tööstust oma silmaga. Nii ongi lihtne arvata, et tänane põlevkivitööstus on ikka seesama mis nõukogude ajal ja ei loo riigile erilist väärtust. Millised müüdid ümbritsevad põlevkivitööstust ja milline on tegelikkus? Edasi »
Pressiteated Eesti Energia uudiste RSS voog

Energia Avastuskeskus
Interaktiivne teadusõppekeskus tegutseb renoveerimistööde lõpuni 2014. aasta suvel Vabaduse väljakul AHHAA teaduskeskuse ruumides.
Edasi »

Entrum
2013/2014 õppeaastal tegutseb noorte ettevõtlikkusideede arenguprogramm ja konkurss ENTRUM Põhja-Eestis. Programmis saavad osaleda 13-19-aastased noored. Edasi »

Põlevkivienergeetika
Eesti Energia on juhtiv energiafirma Balti riikides ning suurim põlevkivi töötlev ettevõte maailmas.
Edasi »

Vedelkütuste tootmine
Aastakümnete pikkuse arendustöö tulemusena oleme loonud ja tööle rakendanud põlevkiviõli tootmise kõige efektiivsema tööstusliku tehnoloogia.
Edasi »