Gaas ja elekter üheskoos Eesti Energiast!

Lisaks võid võita Toyota RAV4 hübriidmaasturi!

Vaata kampaania videot »

Vaatan lähemalt

Sõlmi elektrileping Eesti Energiaga

Eesti Energia kliendina saad juhtida oma tarbimist nutikalt mobiiliäpi abil ning kasutada soodsaid pakkumisi meie partneritelt.

Sõlmin elektrilepingu Sõlmin elektrilepingu

Oleme Eesti üks suuremaid taastuvenergia tootjaid

Toodame elektrienergiat tuulest, veest, biomassist, aga ka olmeprügist, mida põletame energiaks prügilatesse ladestamise asemel. Taastuvate energiaallikate kasutamine hoiab Eestimaa loodust. Lisaks uurime võimalusi alustada elektri tootmist päikeseenergiast.

Viimased uudised

  • TTÜ Virumaa Kolledži Põlevkivi Kompetentsikeskus, Eesti Energia, Viru Keemia Grupp ja Kiviõli Keemiatööstus andsid koostöös välja järjekordse Eesti põlevkivitööstuse aastaraamatu, mis toob välja, et põlevkivist energia ja õli tootmine on puhtam kui kunagi varem, suurenenud on põlevkivi töötlemise efektiivsus ning tööstusharu püsib konkurentsivõimelisena ka muutlikes turuolukordades.

  • Novembris võttis Eesti Energia Narva karjääris kasutusele teise suurema mahuga kopa, jätkates aasta alguses alanud kaevandamise efektiivsuse tõstmisele suunatud projekti. Esimese suurema mahuga kopa katsetamine näitas, et sammuva ekskavaatori keskmine tootlikkus suurenes tunnis umbes 6,5% ja samal ajal vähenes elektrienergia erikulu orienteeruvalt 4,3% võrreldes näitajatega enne suuremahulise kopa kasutusele võtmist. Uued kopad on Baltikumi suurimad.

  • Eesti Energial on käimas põlevkivigaasist bensiini eraldava seadme ehitushange, mille raames edastas ettevõte eelkvalifitseeritud rahvusvahelistele ettevõtetele kutse pakkumuse tegemiseks. Seade lisatakse Eesti Energia õlitehastele ja uuendus suurendab kontserni vedelkütuste toodangut 10% võrra.

Ootame ideid

Sul on idee, kuidas muuta energiatööstuse tulevikku? Otsime nutikaid ideid, mida koostöös ellu viia. Saada meil aadressile ideed@energia.ee ja kujundame ühiselt Eesti energeetika tulevikku!

Eesti Energia mobiiliäpp

Sinu tarbimisinfo, elektrileping, arveinfo ja Eesti Energia kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad, lisaks saad mobiilis lihtsalt ja mugavalt elektrinäite teatada. Äppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid.

Ühiskondlik tegevus

Meie tegevus avaldab olulist mõju kohalikule elule. Arvestame kõiki oma töid tehes klientide, töötajate ja teiste huvigruppidega, samuti loodus- ja inimkeskkonnaga.

Ettevõttest

Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Pakume energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Meie unikaalsed põlevkivi töötlemise teadmised ja tehnoloogia on hinnas kogu maailmas.

Efektiivsem ja keskkonnasäästlikum energiatootmine kui kunagi varem

Nii põlevkivi kaevandamises kui sellest energia tootmisel rakendame üha efektiivsemaid ja keskkonnasäästlikumaid tehnoloogiaid. Põlevkivi kõrval kasutame energia tootmiseks aina enam alternatiivseid, sh taastuvaid energiaallikaid.