Avaleht  »  Ava » 
Elekter »
Kogu vajalik info elektrienergia ostmise kohta alates elektripakettidest kuni ülevaateni elektrituru toimimisest. Kõiki toiminguid elektrilepingu sõlmimiseks ja muutmiseks saate teha lihtsalt ja kiirelt siinsamas meie e-teeninduses.
Energiasääst »
Kasulikud nõuanded, kuidas säästa energiat oma kodus ning lihtsad küsimustikud oma teadmiste täiendamiseks ja oma tarbimisharjumuste hindamiseks.
Elektritööd »
Vajalik info erinevate elektritööde ja nende tellimise kohta. Aitame kõiki töid teha ohutult ning anname kaheaastase garantii. Tööde tellimiseks ei ole vaja eelteadmisi elektrivaldkonnast, kirjeldage meile lihtsalt oma soov.

Uudised

Eesti Energia alustab novembris gaasi müüki koduklientidele

Alates novembrist saavad kodukliendid sõlmida Eesti Energiaga ka gaasilepinguid. Eesti Energiast saab esimene gaasimüüja Eestis, kes pakub kodutarbijatele gaasipakettide valikut, mille seast on kliendil võimalik valida sobivaim vastavalt oma tarbimisharjumustele ja eelistustele. Loen lähemalt »

Uudised

Alates 15. septembrist muutuvad tüüptingimused

Septembri keskpaigas viime tüüptingimustesse muudatused, et viia viivisemäärad vastavusse Riigikohtu otsusega, lisada tingimustesse tasulise võlamenetluse info ning korrigeerida tüüptingimuste terminoloogiat. Seniste ja uute tüüptingimustega saab tutvuda siin »

Eesti Energia mobiiliäpp: säästuvõimalus Sinu taskus

Rohkem kui pool eestimaalastest kasutab täna igapäevaselt nutitelefoni. Kas ka Sina kuulud nende hulka? Kui nii, siis uuri lähemalt, kuidas saad oma elektriasju mugavalt nutitelefonis korraldada. Täna korraldab juba ligi 30 000 Eesti Energia klienti oma elektriasju mobiiliäpis. 5 põhjust, miks on äpp Sulle kasulik »

Veel meie internetikeskkonnas

Blogi: Intervjuu USA Energiaassotsiatsiooni juhi Barry K. Worthingtoniga

Järgneb BNS-i ajakirjaniku Märt Belkini intervjuu USA Energiaassotsiatsiooni (United States Energy Association) juhi Barry K. Worthingtoniga 21. septembril. Avaldatud BNS-i loal. Intervjuu ilmus uudisteagentuuris BNS 23. septembril. Edasi »
Pressiteated Eesti Energia uudiste RSS voog