Avaleht  »  Ava » 
Elekter »
Kogu vajalik info elektrienergia ostmise kohta alates elektripakettidest kuni ülevaateni elektrituru toimimisest. Kõiki toiminguid elektrilepingu sõlmimiseks ja muutmiseks saate teha lihtsalt ja kiirelt siinsamas meie e-teeninduses.
Energiasääst »
Kasulikud nõuanded, kuidas säästa energiat oma kodus ning lihtsad küsimustikud oma teadmiste täiendamiseks ja oma tarbimisharjumuste hindamiseks.
Elektritööd »
Vajalik info erinevate elektritööde ja nende tellimise kohta. Aitame kõiki töid teha ohutult ning anname kaheaastase garantii. Tööde tellimiseks ei ole vaja eelteadmisi elektrivaldkonnast, kirjeldage meile lihtsalt oma soov.

Uudised

Septembrist kehtib OÜ Pogi klientide toasoojale uus müügihind

Alates 1. septembrist hakkab OÜ Pogi kaugkütte piirkonna klientidele kehtima uus müügihind, milleks on 47,16 €/MWh pluss käibemaks. Jätkuvalt on see Eesti üks madalamaid ja samas stabiilsemaid toasooja hindasid. OÜ Pogi uue piirhinna kinnitas Konkurentsiamet 14. juulil. Tutvuge lähemalt »

Eesti Energia mobiiliäpp: säästuvõimalus Sinu taskus

Rohkem kui pool eestimaalastest kasutab täna igapäevaselt nutitelefoni. Kas ka Sina kuulud nende hulka? Kui nii, siis uuri lähemalt, kuidas saad oma elektriasju mugavalt nutitelefonis korraldada. Täna korraldab juba ligi 30 000 Eesti Energia klienti oma elektriasju mobiiliäpis. 5 põhjust, miks on äpp Sulle kasulik »

Kas Sinu kontaktandmed on oluliste teadete saamiseks uuendatud?

Kutsume Sind e-teenindusse oma kontaktandmeid ja volitusi üle kontrollima. Ajakohased andmed on vajalikud selleks, et Sinu elektrilepinguga seotud oluline info ja SMS-teavitused jõuaksid Sinuni õigel ajal. Soovitame Sul üle kontrollida ja vajadusel uuendada nii oma elektrilepinguga seotud e-posti aadresse kui ka telefoninumbreid. Kui Sinu lähedased ei kasuta arvutit, siis ole ka neile kontaktandmete uuendamisel abiks! Kontrolli elektrilepinguga seotud kontaktandmeid »

Veel meie internetikeskkonnas

Blogi: Põlevkivitööstus loob riigile väärtust veel aastakümneid

Andres Vainola, Eesti Energia Kaevanduste juhatuse esimees, Eesti Energia juhatuse liige
1916. aasta juuni keskel alustati toonaste Kohtla ja Järve valdade alal põlevkivi proovikaevandamisi maavara energeetilise potentsiaali väljaselgitamiseks. Põlevkivi perspektiiv energiaallikana leidis kiirelt kinnitust ning viis tööstusliku kaevandamise alustamiseni. Paradoksaalselt saadavad põlevkivi tööstusliku kaevandamise 100. sünnipäeva täna kahetised tunded. Ühelt poolt tõstatab madal nafta hind küsimusi põlevkivitööstuse jätkusuutlikkusest. Teiselt poolt näib, et just 100 aastat teadmisi ja kogemusi on põlevkivitööstust sedavõrd arendanud, et visalt keeruline aeg üle elada. Edasi »
Pressiteated Eesti Energia uudiste RSS voog