Anname särtsu!

Enefit VOLT - tervet Eestimaad hõlmav elektriautode 100% roheline kiirlaadimisvõrgustik - on kohal.

UURIN LÄHEMALT

Puhas energia,
puhas elu

Liigume üha enam rohelise tuleviku suunas. Vali Roheline Energia – keskmisel tarbimisel lisandub arvele vaid 1 euro.

Vaata lisaks

Nüüd saad meilt ka päikeseenergia lahenduse!

LOEN LÄHEMALT

Oleme Eesti suurim taastuvenergia tootja

Toodame elektrienergiat tuulest, veest, päikesest, biomassist, aga ka olmeprügist, mida töötleme energiaks prügilatesse ladestamise asemel. Taastuvate energiaallikate kasutamine hoiab Eestimaa loodust.

Viimased uudised

Ootame ideid

Energiasektoris on viimase paarikümne aasta jooksul toimunud suurimad tehnoloogilised arengud, mis on muutnud energiatootmise puhtamaks ja efektiivsemaks kui kunagi varem. Me ei taha siin peatuda, vaid leida uusi lahendusi, selleks et meie kliendid saaksid energiat targemalt ja efektiivsemalt kasutada.

Sul on idee, kuidas muuta energiasektori tulevikku? Kirjuta meile aadressil ideahub@enefit.com ja kujundame ühiselt Eesti energeetika tulevikku!

Ideekonkurss Enefit Idea Hub The Pitch 2019

Eesti Energia mobiiliäpp

Sinu tarbimisinfo, elektrileping, arveinfo ja Eesti Energia kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad, lisaks saad mobiilis lihtsalt ja mugavalt elektrinäite teatada. Äppi saavad kasutada kõik Eesti Energia lepingulised kodukliendid.

Ühiskondlik tegevus

Meie tegevus avaldab olulist mõju kohalikule elule. Arvestame kõiki oma töid tehes klientide, töötajate ja teiste huvigruppidega, samuti loodus- ja inimkeskkonnaga.

Ettevõttest

Eesti Energia on Eesti riigile kuuluv rahvusvaheline energiaettevõte, mis tegutseb Baltikumi ja Poola elektri- ja gaasimüügi turgudel ning rahvusvahelisel vedelkütuste turul. Pakume energialahendusi alates elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, klienditeeninduse ja energiaga seotud lisateenusteni. Meie unikaalsed põlevkivi töötlemise teadmised ja tehnoloogia on hinnas kogu maailmas.

Efektiivsem ja keskkonnasäästlikum energiatootmine kui kunagi varem

Nii põlevkivi kaevandamises kui sellest energia tootmisel rakendame üha efektiivsemaid ja keskkonnasäästlikumaid tehnoloogiaid. Põlevkivi kõrval kasutame energia tootmiseks aina enam alternatiivseid, sh taastuvaid energiaallikaid.