Iseteenindus

Taastuvenergia

Liigume üheskoos rohelise tuleviku suunas!

Päikesepaneelid ettevõtetele

Kindla tootlusega investeering rohelisemasse tulevikku

Päikesepaneelidest

Roheline energia

Vali oma ettevõttele 100% taastuvenergia!

Rohepööre algab siit

Tooda ise elektrit

Müü toodetud elekter võrku ja teeni tulu!

Toodan ise

Pikaajaline tuuleenergia ostuleping - roheline ja soodne valik

Pikaajaline tuuleenergia ostuleping on uudne lahendus, mis aitab mugavalt üle minna taastuvenergia tarbimisele ja vähendada samal ajal elektrikulusid.

Taastuvenergia valimine annab võimaluse oma äritegevust keskkonnasõbralikumaks muuta ning teada täpselt, millises Baltikumi tuulepargis elekter toodetud on.

Loen lähemalt

Virtuaaltuurid

Tule virtuaaltuurile Iru elektrijaama

Ringmajandus on meile strateegiliselt oluliseks suunaks – toodame Iru elektrijaamas segaolmejäätmetest energiat. Oleme loonud põneva tuuri, et saaksid mugavalt meie jätkusuutliku energiatootmise telgitagustesse piiluda.

Lähen tuurile

Tule virtuaaltuurile Paldiski tuule- ja päikeseparki

Taastuvenergia tootmisest on kujunenud meie kaugelt kõige kasumlikum tegevusvaldkond – märkimisväärne roll on selles meie tuule- ja päikeseparkidel. Oleme loonud põneva tuuri, et saaksid võtta ette sõidu tuuliku gondli peale ning jalutuskäigu päikeseparki, mille aastane elektritoodang on võrdväärne 300 Eesti keskmise kodumajapidamise aasta tarbimisega.

Lähen tuurile

Taastuvate energiaallikate kasutamine hoiab Eestimaa loodust

Eesti Energia toodab elektrit ja soojust tuulest, veest, biomassist, päikesest, aga ka olmejäätmetest, mida põletame energiaks prügilatesse ladestamise asemel.

Taastuvenergia tootmisest