Iseteenindus

Mobiiliäpp

Tarbi teadlikult ja vähenda oma elektriarveid

Nutikas abimees sinu taskus

Sinu tarbimisinfo, elektri- ja gaasileping, arved ning Eesti Energia kontaktid on mobiiliäpiga kõikjal kiirelt kättesaadavad.

Mobiiliäpist saavad oma tarbimiskohtadel silma peal hoida kõik Eesti Energia kodu- ja ärikliendid ning Elektrilevi üldteenuse kliendid.

Millist kasu saad mobiiliäpist?

Vaata lühiklippidest, kuidas meie mobiiliäpiga kodukuludelt kokku hoida ja kuidas mitut tarbimiskohta hallata.

Video vaatamiseks on vajalikud turunduslikud küpsised. Küpsiste õiguseid saad muuta küpsiste seadete all. Videot saad vaadata ka Youtube'i keskkonnas.

Video: Kuidas mobiiliäpiga kodukuludelt kokku hoida?

1 min 8 sek

Õpetame börsihinna jälgimist, tarbimise ajastamist ning tarbimisajaloo funktsionaalsuse kasutamist.

Video vaatamiseks on vajalikud turunduslikud küpsised. Küpsiste õiguseid saad muuta küpsiste seadete all. Videot saad vaadata ka Youtube'i keskkonnas.

Video: Kuidas mobiiliäpiga mitut tarbimiskohta hallata?

1 min 9 sek

Õpetame kasutama rollivalikut, seadistama avalehti ja arveid maksma.

Tarbi teadlikult

Äpp võimaldab vaadata, kui palju oled tarbinud igas tunnis elektrit. Näiteks olles mõnel eelneval õhtul sauna teinud, saad tagantjärele hinnata, kui palju kasvas majapidamise energiatarve elektrikerise töötamise ajal.

Veelgi põhjalikumaks analüüsiks võid omavahel võrrelda ka pikemaid ajaperioode (nädal, kuu ja aasta). Näiteks saad siis aimu, kuidas on leibkonna suurenemine mõjutanud elektritarbimist.

Tarbi teadlikult

Vähenda oma arveid

Rakendus näitab järgmise päeva elektri börsihindasid. Planeerides oma tarbimist lähtuvalt reaalsetest hindadest, mõjutad otseselt oma elektriarvet. Mida suurem leibkond ja elamine, seda käegakatsutavam on säästliku tarbimise tulemus.

Muutuva paketi puhul saad äpist enim kasu, kui oled valinud hinnaarvestuse, mis toimub tunnipõhiselt.

Vähenda oma arveid

Nutikad teavitused

Seadista endale äpis sobivad teavitused, et saaksid teada järgmise päeva elektrihindu ja juhtida oma tarbimist sobivate hindadega tundidele. Lisaks saadab äpp sulle teate, kui sinu elektritarbimine erineb oluliselt tavapärasest.

Arvete ja lepingute info

Lisaks tarbimisinfole näed mobiiliäpist ka oma elektri- ja gaasilepinguga seotud andmeid (pakett, hind jm), elektriarveid ning saad neid soovi korral mugavalt tasuda.

Arvete ja lepingute info

Laadi alla

Mobiiliäppi esimest korda kasutades või pärast uuenduste tegemist tuleb sisse logida kas oma isikukoodi ja telefoninumbriga, mobiil-ID või Smart-ID-ga. Edaspidi ei ole äppi avades sisselogimine vajalik – oled automaatselt sisselogitud.

Mobiiliäpi kasutustingimused (PDF, kehtivad alates 15.11.2017) »

Laadi alla

Seotud teemad

Energiatarbimist näitav mobiiliäpp

Mis kasu sellest saab?

Nippe ja nõuandeid

Roheline Energia

Vali puhas taastuvenergia

Lülitan end roheliseks

Energiasääst

Nutikad nõuanded energia kokkuhoiuks

Hakkan säästma