Iseteenindus
image

Enefit on uus energia!

Alates 1. jaanuarist 2024 pakume sulle kõiki energiatooteid ja -teenuseid Enefiti kaubamärgi alt.

Sinu Enefit

Oleme Enefitis sinu energiapartnerid ning aitame sul leida nutikaid energialahendusi. Selliseid, mis muudavad sinu igapäevaelu mugavamaks, töötavad energiasäästlikult ja aitavad vähendada sinu keskkonnajälge. Loe altpoolt lähemalt, milliseid energialahendusi sulle pakume!

Video vaatamiseks on vajalikud turunduslikud küpsised. Küpsiste õiguseid saad muuta küpsiste seadete all. Videot saad vaadata ka Youtube'i keskkonnas.

Oleme roheteekonna eestvedajad

Tänaseks on meiega roheteekonnal liitunud juba üle 51 000 kliendi, kelle tarbitud elekter on toodetud 100% taastuvatest energiaallikatest ja kelle CO2 jalajälg on 2023. aasta jooksul kokku vähenenud umbes 430 000 tonni ulatuses.

0

klienti

0%

Roheenergial

0

tonni CO2

Sander Randver

Soovime, et sul oleks alati elektrit ja et see oleks taskukohase hinnaga

Valides rohelise elektripaketi, toetad sa keskkonnasäästlikku energiatootmist, sest meie roheliste pakettide elekter on toodetud 100% taastuvenergiast. Valides rohelise, valid ka puhtama tuleviku.

Enefitiga saad ka kindlustunde tuleviku osas – kui valid meie fikseeritud elektripaketi, võid kindel olla, et kokkulepitud hind jääb kogu lepinguperioodi jooksul kehtima olenemata sellest, mida teevad elektrihinnad börsil.

Sander Randver

Energiatoodete juht

Valin rohelise elektripaketi
Kert Pääbo

Enefit Volt on sinu elektriauto laadimispartner kodus, tööl ja teel kogu Baltikumis ning Poolas

Enefit Voltis edendame üleminekut keskkonnasõbralikumale transpordile ning pakume mugavat elektriauto laadimist nii kodus, tööl kui ka teel olles. Kõik Volti avalikud laadijad kasutavad ainult rohelist elektrit ning aitavad jõuda sihtpunkti alati CO2-vabalt. Meie kodulaadijate targa laadimise rakendus võimaldab sul automaatselt ajastada laadimist kõige odavamatele Nord Pooli energiaturu börsielektri tundidele. See tähendab, et üldine elektritarbimine tiputundidel väheneb, mis omakorda vähendab vajadust fossiilkütuste tootmise järele.

Kert Pääbo

E-mobiilsuse ärijuht

Vaatan laadimislahendusi
Mikk Tootsi

Ise elektrienergiat tootes ja salvestades alustad säästmist energiakuludelt juba täna!

Meie päikeseenergia terviklahendus koos uudse targa salvestamise lahendusega tagab sulle kõige suurema säästu, arvestades automaatselt sinu elektritarbimise ja päikesepaneelide tootmisega. Targa salvestamise unikaalne juhtimisalgoritm on kohanemisvõimeline ja ei vaja pidevat käsitsi seadistust. Nii saad kindel olla, et salvesti kasutamine tagab sulle alati suurima kokkuhoiu.

Mikk Tootsi

Päikeseenergia ja salvestuslahenduste äriarendusjuht

Vaatan lahendusi

Laadi elektriautot mugavalt kodus, tööl või teel olles

Roheteekonnal targalt edasiliikumiseks peab ka transport olema elektri jõul. Selleks aitame sul elektriautot laadida soodsaima börsihinnaga kodus või tööl.

Laadimisvõrgustik

Suurim elektriautode laadimisvõrgustik 

Enefit Volt on suurim elektriautode laadimisteenuste pakkuja – mugavamaks kulgemiseks oleme terve Eesti katnud pea 200 avaliku laadijaga igat tüüpi elektriautodele. Järgmise sammuna oleme jõudsalt laienemas üle kogu Baltikumi, et ka pikemad sõidud murevabalt kulgeksid. 

Leian lähima laadija
tark laadimine

Tark laadimine sinu kodus ja tööl 

Koduseks laadimiseks leiad meilt tipptasemel laadijaid koos nutika laadimisrakendusega, mis aitab sul vähendada laadimiskulusid ning säästa keskkonda. Laadimislahenduse projekteerimise, ehitamise, hooldamise ja jooksva halduse eest vastutame meie – sina lihtsalt naudi mugavat laadimist oma kodus. 

Mitme elektriautoga ärimajade kinnistule aitame luua avaliku laadimisvalmiduse, mis tagab töökindla ja kasutajasõbraliku elektriauto laadimise nii klientidele kui ka töötajatele. Investeeringu teeme meie ning jagame sinuga laadimisteenuse pealt teenitud tulu. 

Leian sobiva lahenduse

Roheliselt edasi ilma lisakuludeta

Enefit Volti rendikliendina saad valida soodsa rohelise elektripaketi ja laadida oma elektriautot keskkonnasõbralikest allikatest pärineva elektriga. Rohelises börsipaketis muutub elektri hind iga tund – kasutades Enefiti targa laadimise rakendust, saad laadimise lihtsasti ajastada soodsaima hinnaga tundidele ning ühtlasi olla kindel, et kogu sinu soetatud elekter on pärit taastuvenergia allikatest.

Elektrit ise tootes säästad elektrikuludelt aastas kuni 70%

Päikesepaneelid on hea ja lihtne viis vähendada oma keskkonnajalajälge, tootes ise 100% puhast energiat ning hoida kokku elektrikuludelt. Säästad nii elektri-, võrgutasu kui ka riiklike maksude arvelt ja saad ülejäänud elektri meile võrku tagasi müüa.

Energiasalvesti võimaldab sul päikesepaneelide toodetud elektrit salvestada ning hiljem kasutada. Näiteks siis, kui võrgust ostetava elektri hind on kallis või kui toimub elektrikatkestus.

Selleks, et sinu tarbimine oleks roheline ka ajal, mil päike ei paista, pakume päikese- ja salvestuslahenduse kasutajatele headel tingimustel elektrilepingut: 100% taastuvenergial põhinevat börsihinnaga elektripaketti 50% soodsama marginaaliga ja kuutasuta.

Vaatan lahendusi

Talvel kodu soojaks ja suvel jahedaks keskkonna- ning rahakotisäästlikult

Õhk-õhk soojuspump on ohutu ja mugav küttelahendus, mida kasutades on sul võimalik elektrikulusid vähendada kuni 80%. Saad unustada küttepuud, suitsu, korstnad ja tuha, sest soojus jõuab sinuni vaid ühe nupuvajutusega ning keskkonda säästvamalt.

Mugavamaks kasutamiseks saad meilt valiku õhk-õhk ja õhk-vesisoojuspumpasid täisteenusena, mille puhul on kõik seadmega seonduvad kulud kuutasu sees. Paigaldus võtab keskmiselt aega vaid 1-2 päeva.

Leian sobiva lahenduse
Enefitvolt

Pakume sulle kindlustunnet – kindlustusega kaitsed oma kinnisvara ja elektriseadmeid

Kas teadsid, et

 • sinu kodused seadmed on tundlikud pingekõikumistele;
 • aastas on ca 1000 registreeritud tulekahju, millest pea pooled saavad alguse elektrist või rikkest elektriseadmes;
 • Eestis on täna ligi 40% kodudest kindlustamata;
 • klassikalised varakindlustused ei aita tihti loodusjõududega seotud rikete (äike, torm, jäätumine) korral.
 • Meie kindlustus kaitseb sind elektririketest põhjustatud kahjude kandmisel ning on hea täiendus juba olemasolevale kodukindlustusele.

  Vaatan kindlustuslahendusi

  Usalda elektritööd professionaalile

  Kutsu meie kogenud ekspert oma kodu elektriühendusi kontrollima või mistahes elektritöid tegema – saame aidata nii suuremate kui ka väikesemate töödega. Meil on üle Eesti sertifitseeritud elektrikud, kes teostavad tööd kvaliteetselt ning annavad tehtud töödele 2-aastase garantii.

  Vaatan lähemalt

  Enefiti ülikiire internet toob koju tõrgeteta ühenduse

  Meie valguskaablil põhinev kiire interneti võrk toob sinu koju katkematut telepildi ja sujuvaid internetitoiminguid. Kuni 1 Gbit/s ühendus võimaldab internetti kasutada samaaegselt kogu perel, ilma et ühendus üheski seadmes hanguks. Neutraalne internetivõrk võimaldab sul ise valida sobiva teenusepakkuja. Vaata, kas meie kiire interneti võrk on juba sinu koduni jõudnud.

  Vaatan lähemalt
  Kõik senised Eesti Energia kliendid on nüüd, alates uuest aastast Enefiti kliendid!

  Kõik sinu Eesti Energiaga sõlmitud lepingud jäävad kehtima Enefiti all ja sina muudatusega seoses midagi ise tegema ei pea.

  Klienditeeninduse kontaktid jäävad samaks, nagu on olnud seni:

  Eraklientidele: tel 777 4040 (E-R 8-18, L-P suletud), e-post: [email protected]

  Äriklientidele: tel 777 2020 (E-R 9-17, L-P suletud), e-post: [email protected]