Avaleht  »  Elektritööd » 

Elektritööd

Elektritööd siseruumides

Paigaldame ja vahetame pistikupesasid, lüliteid, elektrijuhtmeid ja kaableid, valgusteid ja nende lisaseadmeid (sh trafod), liikumisandureid jms. Ühendame elektrivõrku pesumasinaid, nõudepesumasinaid, elektripliite, saunakeriseid jms.

Elektritööd õues

Paigaldame elektrijuhtmeid ja kaableid, pistikupesasid soovitud kohtadesse, välivalgustust (välisvalgusteid), liikumisandureid, küttekaablit vihmaveerennidesse, maakaablit õhuliini asemele.

Kuidas tagada elektriohutus?

Kui Teie tarbimiskohas on tekkinud elektriohtlik olukord, näiteks kaitsmed särisevad või pistikupesad kuumenevad, kutsuge kohale meie elektrik ning me aitame ohtliku olukorra kõrvaldada.

Ohtlikud olukorrad, mis vajavad kindlasti kontrollimist:

  • katkised või vanad elektrijuhtmed,
  • sobimatud või logisevad pistikud,
  • vanad ja katkised kaitsmed särisevad või ei anna enam ühendust,
  • elektrijuhtmed või pistikupesad kuumenevad ja eraldavad vingulõhna,
  • radiaatorit, veekraani, pliiti vms seadet puudutades saate elektrit.

Ohutuse tagamiseks pakume:

Kui soovite oma tarbimiskohas veenduda, et elektrisüsteem on korras ja ei kujuta inimestele ohtu, tellige visuaalne kontroll. See on sobiv juhul, kui Te ei ole oma tarbimiskohas suuremaid ümberehitusi teinud.

Tehniline kontroll vaja teha kõigi uute ja renoveeritud hoonete elektrisüsteemidele. Korrapärane tehniline kontroll on kohustuslik kõigile hoonetele, mille peakaitsme voolutugevus on üle 35 A.

Pakume suurtele hoonetele käidukorralduse kompleksteenust, sh korrapärast tehnilist kontrolli. Käiduteenus on elektriohutusseadusest tulenev kohustus kõigile hoonetele, mille peakaitse on suurem kui 100 A või mille elektrisüsteem on kõrgepingel.

Tellige elektritööd meilt!

Tellige elektritööd meilt