Mida teeme

Kaardistame hoone olemasolevad valgustid, valgustustiheduse ja valgustusvajaduse. Seejärel koostame uue efektiivse valgustuslahenduse, millega saavutate elektrisäästu, nõuetekohase valgustatuse ning seeläbi parema töökeskkonna.

Miks uuendada valgusteid?

 • Energiakulu vähenemine

  LED-valgustus tarbib 30-80% vähem energiat kui muud valgusallikad. Energiakulu langeb kohe peale LED-ide kasutuselevõttu. Väiksem energiakulu vähendab madalamast energiavajadusest tulenevalt ökoloogilist jalajälge.

 • Hoolduskulu vähenemine

  LED-valgustuse eluiga on ca 50 tuhat töötundi, mis ületab 3-15 korda teisi valgusallikate tüüpe. Vajadus valgusallikate vahetuse järele kukub järsult.

 • Valguse kvaliteedi paranemine

  LED-valgus- allikate puhul on võimalik valida erinevate tehniliste näitajatega lahendusi. Lai valik annab võimaluse mõjutada nt valguse tugevust, valgustihedust, värvi temperatuuri, värvispektrit jms. Valgusteenus võimaldab planeerida valgustust vastavalt töökeskkonnale ning parandada seeläbi ruumis viibijate heaolu.

 • Jahutuse kulutuste vähenemine ja sisekliima paranemine soojal ajal

  Vanemat tüüpi valgusallikad kulutasid valguse tootmisele kehvemal juhul isegi ainult kuni 10% tarbitud energiast ning ülejäänud energia muundati soojuseks. Talvel on sellest kindlasti abi, kuid suvel mitte. Büroodes ja kaubanduspindadel võib halogeen- ja hõõgvalgustite kasutamine tuua endaga kaasa vajaduse täiendavaks jahutuseks. LED-valguse puhul selline vajadus puudub.

 • Paranenud paindlikkus ja kontroll

  LED- valgustus võimaldab võtta kergelt kasutusele kontroll- ja juhtimisseadmeid. LED-valgustus sobib hämardamiseks ning LED-valgusteid saab hõlpsasti suunata valgustama just neid alasid, mida on vaja.

 • Parem vastupidavus

  LED-valgusallikad on vastupidavamad välistele mõjudele. Olgu nendeks näiteks vibratsioon või temperatuur. LED-ide eluiga või valguse kvaliteet ei sõltu lülituste arvust. Lisaks saavutab LED-valgusti oma tavapärase valgustaseme hetkega.

 • Arenev tehnoloogia

  LED-tehnoloogia on täna kõige kiiremini arenev valgustehnoloogia. Valgusallikate efektiivsuse kasvuga tegeletakse pidevalt. Arendatakse automaatseid juhtimissüsteeme, töötatakse välja spetsiaallahendusi erinevateks keskkondadeks jne. LED on tuleviku tehnoloogia!

Vali endale sobivaim valgustusteenuse lahendus

Pakume äriklientidele ja korteriühistutele kaht võimalust oma valgustussüsteemi uuendamiseks - Eesti turul unikaalne täisteenuslahendus Valgustusteenus Pluss või "võtmed kätte" printsiibil toimiv Valgustusteenus.


VALGUSTUSTEENUS PLUSS
Unikaalne täisteenuslahendus, kus puudub vajadus teiepoolseks investeeringuks
VALGUSTUSTEENUS
Terviklik "võtmed kätte" valgustuslahendus, mille rahastate täies mahus ise
Sobib teile, kui ... soovite valgustussüsteemi uuendada ilma omapoolse investeeringuta olete valmis ise investeerima valgustussüsteemi uuendamisse ning ei soovi võtta ajalist kliendikohustust
Investeering 0 EUR Valgustussüsteemi uuendamise kogumaksumus vastavalt hinnapakkumisele
Kes on uute valgustite omanik peale projekti valmimist? Eesti Energia Klient
Kes vastutab hooldamise eest ning kes kannab kulud? Eesti Energia Klient
Igakuine tasu Vastavalt hinnapakkumisele Puudub
Lepinguperiood 3-5 aastat Puudub siduv leping peale valgustussüsteemi uuendamise projekti valmimist
VALGUSTUSTEENUS PLUSS

Unikaalne täisteenuslahendus, kus puudub vajadus teiepoolseks investeeringuks

Sobib teile, kui: soovite valgustussüsteemi uuendada ilma omapoolse investeeringuta

Investeering: 0 EUR

Kes on uute valgustite omanik peale projekti valmimist?: Eesti Energia

Kes vastutab hooldamise eest ning kes kannab kulud?: Eesti Energia

Igakuine tasu: Vastavalt hinnapakkumisele

Lepinguperiood: 3-5 aastat

VALGUSTUSTEENUS

Terviklik "võtmed kätte" valgustuslahendus, mille rahastate täies mahus ise

Sobib teile, kui: olete valmis ise investeerima valgustussüsteemi uuendamisse ning ei soovi võtta ajalist kliendikohustust

Investeering: Valgustussüsteemi uuendamise kogumaksumus vastavalt hinnapakkumisele

Kes on uute valgustite omanik peale projekti valmimist?: Klient

Kes vastutab hooldamise eest ning kes kannab kulud?: Klient

Igakuine tasu: Puudub

Lepinguperiood: Puudub siduv leping peale valgustussüsteemi uuendamise projekti valmimist

Valgustusteenuse lahendustest lähemalt

Valgustusteenus Pluss on täisteenus, mis hõlmab teie ettevõtte vajadustest lähtuva lahenduse paigaldamist ning regulaarset hooldust. Esialgse investeeringu teeb Eesti Energia ning teie ettevõtte kanda jääb vaid igakuine teenustasu 3-5 aasta pikkuse lepinguperioodi vältel. Pärast lepinguperioodi lõppu kuuluvad valgustuslahendused teie ettevõttele.

Miks Valgustusteenus Pluss

 • ei vaja omafinantseeringut
 • puuduvad paigaldus- ja hoolduskulud
 • ettevõtte põhitegevuse paranenud rahavood

Ettevõtte valguse ning vajaduste analüüs

Pakkumine ja lepingu sõlmimine

Valgusallikate ja/või valgustite hange ning paigaldus

Paranenud valgustus ning kohene sääst

Haldamine ja hooldusKuidas valgustusteenus mõjutab ettevõtte kulusid?

Valgustusteenus on mõeldud klientidele, kes eelistavad investeerida valgustussüsteemi uuendamisse ise, ent soovivad jätta tööde teostamise professionaalide hooleks. Eesti Energia garanteerib teile parima oskusteabe, efektiivselt teostatud tööd ning kaasaegse valgustussüsteemi ja säästu kuludelt.

Ettevõtte valgustuse ning vajaduste analüüs

Pakkumine ja lepingu sõlmimine

Valgusallikate ja/või valgustite hange ning paigaldusMiks Eesti Energia

 • Muretu – tagame ladusa protsessi ideest teostuse ja objekti üle andmiseni koos dokumentatsiooniga kliendi jaoks väikseima pingutusega
 • Kindel kvaliteet – pakume maailma juhtivate tootjate valgusteid ning paigalduse eest hoolitsevad Eesti Energia kogenud spetsialistid
 • Usaldusväärne ja kindlustunnet pakkuv – kuna tegemist on pikaajalise investeeringuga, saame garanteerida, et oleme küsimuste tekkimisel olemas nii täna kui ka aastate pärast
 • Personaalne – leiame iga kliendi võimalustele ja vajadustele sobiva lahenduse. Iga valgustusprojekt on individuaalne – peame silmas hoone infrastruktuuri, otstarvet ja kliendi soove